Lenovo Essential Wireless Klavye & Mouse Set Gen2 Siyah Türkçe F 440 4X31N50743
Lenovo
1.851,38 TL
Havale ile %2 indirim
1.851,38 TL
Tek çekim
Daha ucuzunu buldum
  • 5 Stokta
  • Yarın kargoda
    Kargo Bedava
  • Henüz bu ürün için yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
  • Ürün Açıklaması
  • Yorumlar
  • Ödeme Seçenekleri
  • Geri Bildirim
Lenovo Essential Wireless F Klavye & Mouse Set Gen2 Siyah Türkçe F 440
4X31N50743
Özellik
Ürün Açıklaması
Modern profesyoneller için tasarlanan Lenovo Essential Wireless F Klavye ve Fare Gen 2 işlevsellik, konfor ve stil sunar. Tepkisel tuşlarıyla ince 2,5 bölgeli klavye, birinci sınıf sessiz yazma deneyimini desteklerken, standart boyutlu fare, tasarım ve fayda açısından klavye muadilini mükemmel şekilde tamamlar. 2,4 MHz alıcı, maksimum güvenilirlik için sabit bir klavye ve fare bağlantısı sağlar. Ayrıca, yapısında %65 oranında tüketici sonrası geri dönüştürülmüş plastik bulunan bu set, üretken olduğu kadar sürdürülebilirdir. 3 yıllık sınırlı donanım garantisi ve küresel ürün desteği içerir.
En İyi Özellikler
  • Güvenilir 2,4 GHz kablosuz bağlantı
  • Zahmetsiz yazma için düşük profilli 2,5 bölgeli klavye düzeni
  • Klavye için LED Göstergesi: Düşük pil, Fn Lock, NumLock
  • Ayarlanabilir eğimli ayak ve sıvı dökülmesine dayanıklı klavye tasarımı
  • Üretkenlik için F1-F12'den tek dokunuşla özel medya kontrolleri
  • F1-F12 kısayol tuş işlevlerini desteklemek için sürücüyü indirin
  • Klavye için AES-128 şifrelemesi
  • Sol veya sağ el konforu için tam boyutlu, iki elle de kullanılabilen fare
  • Hassasiyet için optik sensör ve 1600 DPI çözünürlük
  • Klavye için 15 aya kadar pil ömrü (kullanıma göre değişiklik gösterebilir)
  • Fare için 18 aya kadar pil ömrü (kullanıma göre değişiklik gösterebilir)
  • 3 yıllık garanti sayesinde gönül rahatlığının tadını çıkarın
Teknik Özellikler
Maksimum Bağıl Nem (%)
%95
Minimum Bağıl Nem (%)
%20
Garanti Süresi
3 Yıl
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
40 santigrat derece (104 Fahrenheit derece)
Minimum Çalışma Sıcaklığı
0 santigrat derece (32 Fahrenheit derece)
Donanım Gereksinimleri
USB-A bağlantı noktasına sahip desteklenen PC
Bağlantı
2,4G
Acente Onayları
CB
TUV İşareti
CE
cTUVus
FCC
IC
IMDA
WPC
BIS
SIRIM
NBTC-SDOC
SDPPI
NTC
AITI
TRC
NCC
BSMI
MSIP
VCCI
JRF
KVALITET
ICASA
TRA
NTRA
MOC
PTA
ICT
EQM
BOCRA
ARCT
ETA
NCA
POTRAZ
vb.
Paketlenmiş Ağırlık
680 gr
Paketlenmiş Boyutlar (U x D x Y)
520x142x42 mm
Paket Türü
Kahverengi Kutu
Dahil Aksesuar
Lenovo USB-A Alıcısı
Ürün Ağırlığı
KB: 406.5g (pil hariç) MS: 65.5g (pil hariç)
Yükseklik
Fare: 36.1mm KB:21.9mm
Derinlik
Fare: 61.5mm KB: 134.5mm
Uzunluk
Fare: 110.1mm KB:422.3 mm
Klavye Tuşu Yaşam Döngüsü
10 milyona kadar tıklama
Y-yönü Anahtar Pitch
19,05 mm (0,75 inç)
X-yönü Anahtar Perdesi
19,05 mm (0,75 inç)
Arka ışık
HAYIR
Dil Düzeni
Türkçe 440
Düğme Hayat
Sol ve sağ tuşlar için 3 milyon tıklama
Düğme Sayısı
3 buton (Sol, Sağ, Kaydırma)
Kaydırma
2 yönlü kaydırma (Yukarı, Aşağı)
Fare Çözünürlüğü
1600
Fare Sensörü
Optik Sensör
Renk
Siyah
Pil Ömrü
Güç Gereksinimi
KB: 1,5V AAA*1
MC:1,5V AA*1